Четверг, 3 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Хто найрозумніший і найталановитіший із жінок – вирішували у Семенівці


Цього похмурого вечору наше місто засяяло новими зірками – відбувся черговий конкурс Міс «Семенівщина-2015». Добра традиція була продовжена знову, надавши змогу гарним та талановитим дівчатам проявити свої таланти та здібності.

Зала була повна людей, яблуку було ніде впасти.

Участь узяли: Селезненко Вікторія, Матвєєва Оксана, Бурей Анастасія,Світлана Усова та Олійник Діана. Змагання складалося з декількох етапів, щоб отримати змогу для об’єктивної оцінки учасниць з різних сторін. Усі дівчата виявилися напрочуд здібними та гарними, що значно ускладнило роботу журі.


У першому конкурсі дівчата представилися глядачам, розповівши про свої захоплення та трошки розкривши свій внутрішній світ. Хотілося б відзначити, що Вікторія Селезненко зробила це, виконавши пісню.Наступний конкурс під назвою «Розумниця» дав змогу показати своє знання мистецтва, з чим дівчата прекрасно впорались.

Лідером з першого конкурсу стала Оксана Матвєєва, отримавши незначний відрив у декілька балів, який тримався протягом усього часу, зберігаючи інтригу до кінця.

Окремо журі мали змогу оцінити портфоліо дівчат, щоб обрати найфотогенічнішу дівчину, знімки якої виявилися найоригінальнішими та зроблені більш професіонально за інші. Перемогу отримала Олійник Діана, набравши максимальну кількість балів. Третім став конкурс «Найгарніша україночка», в якому дівчата мали увібратися в національний образ, зробивши це оригінально, підкресливши унікальність власного образу, а журі – гідно оцінити їх старання.

Далі був конкурс «Господиня Я». Конкурсантки мали презентувати національну українську страву – вареники, власного приготування, підібравши підходящу назву. Здається, члени журі були раді змозі поласувати частуванням. Конкурс «Талант» дав змогу продемонструвати свою сильну сторону в творчості: пісні, вірш власного написання та два чудових вальси, які викликали шквал емоцій у глядачів.

Конкурс уболівальників, котрі представили кожну з конкурсанток, щоправда трохи затягнувся, подруги мали по черзі згадати декілька рядків із пісні на задану тематику: «Коса – дівчини краса». Я навіть не підозрював, що існує стільки пісень про коси дівочі,а журі збивалося, рахуючи пісні, коло за колом…

Останній конкурс «Романтична вечірка» був перлиною змагання, дівчата у вечірніх сукнях, з букетами квітів, продемонстрували свою елегантність, граціозність, смак та вишуканість, спільно виконавши гарний номер.

.Всього було 5 номінацій. За результатами конкурсів та виявленими явними перевагами дівчат, їх розподілили так:

Міс «Семенівщина — 2015» — Матвєєва Оксана ;
міс «Глядацьких симпатій» — Матвєєва Оксана ;
міс «Фотомодель» — Олійник Діана;
міс «Талант» — Селезненко Вікторія;
міс «Інтелект» — Бурей Анастасія;
міс «Чарівність» — Усова Світлана.

Загалом, час був проведений добре, адже в межах району дуже рідко вдається витратити години, відраховані на відпочинок, із користю. Хотілося б подякувати усім конкурсанткам, котрі зважилися на участь за подаровані емоції, спонсорам, котрі надали кошти на подарунки учасницям,організаторам, котрі влаштували змагання та концертну програму між конкурсами. Будемо сподіватися, що в майбутньому відділ культури буде проводити подібні заходи частіше, даруючи людям теплі спогади та нові враження.

Олександр ПОХИЛЕЦЬ


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/