Понедельник, 25 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Хто кого випередить: зарплати чи комунальні тарифи?


Заробітна плата на Чернігівщині в січні–вересні 2016 року, за даними Головного управління статистики у Чернігівській області, зросла майже на 8% у порівнянні з минулим роком.

На підприємствах, в установах та організаціях Чернігівської області в січні–вересні 2016р. було зайнято 190 тис. осіб. На оплату їхньої праці було спрямовано майже 7 млд.грн. Номінальна заробітна плата штатного працівника в середньому становила 3887 грн (в Україні – 4989 грн), що на 23% більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Реальна заробітна плата (з урахуванням змін споживчих цін) у січні–вересні 2016р. проти січня–вересня 2015р. збільшилася на 7,9%.

За рівнем оплати праці Чернігівська область випереджала Тернопільську, Чернівецьку, Кіровоградську, Житомирську та Хмельницьку області. Найвища заробітна плата була нарахована в м.Києві (8231 грн), найменша – у Тернопільській області (3550 грн).

Як повідомили в Головному управлінні статистики у Чернігівській області більш оплачуваними в економіці області були працівники добувної промисловості і розроблення кар'єрів (6878 грн), виробництва коксу та продуктів нафтоперероблення (6373 грн), виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (6027 грн), сфери інформації та телекомунікацій (5334 грн), фінансової та страхової діяльності (5136 грн), постачання електроенергії, газу, пару та кондиційованого повітря (5119 грн).

Водночас значно нижчим від середньообласного показника був розмір середньої заробітної плати працівників поштової та кур’єрської діяльності, зайнятих на підприємствах із виробництва меблів, іншої продукції, ремонту і монтажу машин та устаткування.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/