Среда, 24 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Громади Чернігівщини підтримують «Безпечне правосуддя»

Громади Чернігівщини підтримують «Безпечне правосуддя»


Очільник Служби судової охорони Чернігівщини Олександр Рибак разом із заступником Валерієм Гольцем 27 січня взяли участь у засіданні виконавчого комітету Куликівської селищної ради.

Олександр Рибак представив депутатам концепцію програми «Безпечне правосуддя». В рамках ініціативи передбачено оснащення сучасними камерами відеоспостереження однієї з центральних вулиць селища Куликівка. А саме: вулиці Шевченка, де розташований Куликівський районний суд.

— «Безпечне правосуддя» — пілотний проєкт, розроблений за ініціативи нашого територіального управління. Його реалізація, в першу чергу, сприятиме захисту інтересів Куликівської громади, тому сподіваюсь на вашу зацікавленість та участь у цій програмі, — звернувся до присутніх Олександр Рибак.

Він нагадав, що з початку грудня 2020 року Куликівський районний суд перебуває під захистом ТУ Служби судової охорони у Чернігівській області. Разом з тим існує нагальна потреба у забезпеченні зовнішнього нагляду за територією навколо об’єкта.

Нове обладнання повністю відповідатиме вимогам надійності, стійкості та безперебійності відеосигналу в цілодобовому режимі. Його технічні характеристики дозволять посилити арсенал вже існуючих відеокамер застарілої модифікації та охопити постійним наглядом додаткові об’єкти інфраструктури. Навпроти судової установи знаходиться школа, поруч — церква, чимало магазинів, які потраплятимуть у зону спостереження камер.

Більше того, програмою передбачено підключення відеокамер до загальнообласної системи відеоспостереження Нацполіції, а судові охоронці здійснюватимуть цілодобове спостереження за об’єктом та прилеглою до суду територією.

— Все це посилить ефективність взаємодії правоохоронних та екстрених служб, підвищить оперативність реагування на факти порушення громадського порядку, а також сприятиме профілактиці правопорушень та усуненню передумов для вчинення злочинів. І жителі громади почуватимуть себе більш безпечно та захищено, — наголосив керівник судових охоронців.

Під час сесійного засідання депутати прийняли рішення затвердити програму із виділенням певних коштів на її реалізацію.

Олександр Рибак подякував Куликівському селищному голові Юлії Постернак і депутатському корпусу за розуміння та конструктив. І висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.

До теми:

Служба судової охорони є державним органом у системі правосуддя для забезпечення охорони та підтримання громадського порядку в судах. Служба підзвітна Вищій раді правосуддя та підконтрольна Державній судовій адміністрації України.

Територіальне управління Служби судової охорони у Чернігівській області було створене 11 березня 2020 року.

Основними завданнями ТУ ССО у Чернігівській області є: контроль та організація практичних заходів, спрямованих на підтримання громадського порядку в судах, недопущення і припинення проявів неповаги до суду, охорона приміщень судів, органів та установ системи правосуддя, забезпечення у суді безпеки учасників судового процесу, виконання функцій щодо державного забезпечення особистої безпеки суддів та членів їхніх сімей, працівників суду.

Наталія Свириденко


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/