Воскресенье, 17 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
«Громади Чернігівщини одержать кошти для поліпшення життя людей» – Максим Микитась

«Громади Чернігівщини одержать кошти для поліпшення життя людей» – Максим Микитась


Найближчим часом декілька об’єднаних громад Чернігівського і Ріпкинського районів одержать кошти для свого соціального розвитку. Відповідне розпорядження Кабінету Міністрів №500-р підписане 10 липня.

Варто зауважити, що виділення коштів для громад області домігся народний депутат Максим Микитась. Зокрема, за ці гроші будуть замінені вікна і двері у селищному будинку культури у с. Михайло-Коцюбинське, придбано меблі, посуд та електрообладнання для їдальні школи у Любечі, реконструйовано систему вуличного освітлення у с. Слабин, а також капітально відремонтовано дах у будинку на вул. Танкистів 76 у смт Гончарівське. У Чернігові капітально відремонтують тротуар впродовж житлового будинку на вул. Незалежності 64.
Нагадаю, що народний депутат Максим Микитась нещодавно представив перспективний план розвитку Чернігівщини. Документ, складений на основі потреб і проблемних питань, котрі жителі області озвучували на зустрічах, і передбачає продовження процесу поліпшення життя людей. Значна частина плану розвитку присвячена впровадженню змін у соціальній сфері, у галузі медици та освіти, створенні й розвитку об'єднаних громад. Зокрема, триватимуть ремонти у школах, ФАПах, лікарнях, закуповуватиметься нові меблі й обладнання, ремонтуватимуться дороги тощо.
«Я завжди відповідально ставлюся до своєї роботи, і мені не соромно дивитися людям у вічі, адже саме вони є моїми роботодавцями. Ми створили план розвитку Чернігівщини і почали його реалізовувати. Далі будемо набирати більшої потужності і зробимо Чернігівщину інвестиційно привабливим регіоном – це один із найважливіших постулатів нашої програми розвитку», – зауважує народний депутат Максим Микитась.
Андрій Бажай


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/