Вторник, 9 марта 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Громада Чернігова протестує проти забудови паркової зони. Відео


Громадськість Чернігова обурена діями місцевої влади та вимагає від голови Чернігівської обласної державної адміністрації Валерія Куліча скасувати ганебне рішення щодо передачі земельної ділянки на розі вулиць Пухова-Доценка (біля будинку № 130 по вул...Пухова), повернути ці земельні ділянки їх законному власнику – територіальній громаді м.Чернігова, яка була передана ще раніше у постійне користування нинішньому забудовнику – УкрСіверБуд.

Від Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка та депутатів Чернігівської міської ради громада вимагає:

  • Вжити заходів щодо повернення зазначених вище земельних ділянок у власність територіальної громади)
  • Прийняти рішення про створення загальноміського парку відпочинку «Березовий гай» та включити в його межі ті ділянки, на яких планується незаконне будівництво багатоповерхівок;
  • Надати під будівництво багатоповерхового будинку для учасників АТО та їх сімей іншу земельну ділянку, місцезнаходження якої буде відповідати генеральному плану міста і містобудівному законодавству, та не порушуватиме законних інтересів та прав мешканців Чернігова.

У суботу, 15 жовтня, о 10.00 відбудеться акція протесту проти забудови Березового гаю спритними ділками, які прикриваються інтересами учасників АТО. Із 120 квартир, які планують побудувати, лише 14 з них віддадуть воїнам АТО, а решта – 106 квартир підуть на продаж.

Дивно й те, що по усіх документах новий будинок повинен примикати до будинку №130, а в дійсності примикатиме до будинку № 132. Чому так?

Цікаво, а як голосував депутат у міській раді від цього мікрорайону щодо надання дозволу забудовникам у парку зводити житлову багатоповерхівку?

Попередня публікація на тему «У Чернігові під прикриттям житла для членів АТО, зводять будинок у парку»        

Наступна публікація на тему: «Люди, протестуючи, витягли «будівельну» капсулу, яку заклала влада»              


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/