Суббота, 31 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

«Хрізіптера». Про військову операцію Росії в Тихому та Індійському океанах


У Тихому та Індійському океанах може розпочатися операція Росії під кодовою назвою «Хрізіптера».

Як стало відомо з компетентних джерел, Кремль найближчим часом проведе спеціальну військову операцію під кодовою назвою «Хрізіптера».

Поки така авантюристична затія знаходиться під дуже особливим секретом. Кажуть, що ініціатива ця зовсім не Путіна,  а тих хто насправді управляє нинішньою Росію і, звичайно ж, самим Путіним. Ідею запропонували Шойгу (міністр оборони РФ) та Кадиров (Президент Чечні), які мають на меті в майбутньому знищити все, що пов`язане зі слов`янським світом, принаймні, ці одіозні особи планують підкорити слов`янські народи. Поки що вони тримають Путіна, оскільки на даному етапі він їм вигідний, але так буде не завжди.

Для Шойгу та Кадирова не тільки слов`янський світ став, як кістка в горлі поперек, а вони пішли далі. Настільки не злюбили Україну, що Путіну піднесли «грандіозний», як на їх погляд, план-ідею. Виявляється, є на світі одна невинна істота, яка сильно впливає на ідеологічну спрямованість і не на користь Російської Федерації.  Навіть, коли проінформували про це головного ідеологічного апологета Росії Кисельова, той недвозначно заявив: «Причина зрозуміла – чому симпатиків України у світі більше, ніж Росії. Вся причина дійсно полягає у цьому». І політично-військовий квартет (Путін, Шойгу, Кадиров, Кисельов) вирішив: «У стислі терміни провести надсекретну операцію у західній частині Тихого океану і східної частини Індійського океану, де мешкає це створіння, що стало загрозою навіть державності Росії».

fish_blue_damselfishВирішили: атакувати одночасно у двох океанських напрямках. Та коли проінформували про це одного з військових генералів, той відразу прореагував: «Так якщо ми задіємо ядерну зброю в океанах, все живе в там загине, а не тільки ота істота». Йому відповіли: «Нам байдуже, хто і що там загине – лишень не існувало більше б ідеологічного спрямування – причини, через яку так люблять в усьому світі Україну і ненавидять Росію».

І якщо Путін спочатку трохи вагався у тому, чи давати добро, чи ні, адже вся відповідальність на нього лягатиме, то після окличної й впевненої заяви Кисельова, він остаточно вирішив: операції бути! Звісно, спасувати перед такою короткою, але промовистою думкою досить складно. «А ви думаєте, що співачка Джамала просто так перемогла на Євробаченні? – заявив Кисельов. – Ні, у цій перемозі винна теж ця подоба, яка мешкає в океанах».

Одне тішить: дехто повідомив, що незважаючи на секретність такої затії, про це стало відомо в Пентагоні. А там, не задумуючись, спільно зі своїми військово-стратегічними партнерами, вже направили в океанські води військові підводні човни. Так що  є надія на врятування цієї істоти, а відтак і України.

fish_azure_damselfish_236_360Чому операція Росії має назву «Хрізіптера»? Річ в тім, що в західній частині Тихого океану і східної частини Індійського океану мешкає невеличка рибина −  Хрізіптера, і розмір якої всього 6Х8 см. І ця рибка така одна на світі, яка має жовто-блакитний колір, тобто кольори українського прапора. Тож російська військова влада вбачила у цьому загрозу суверенітету РФ. І знаєте − в цьому щось є! Бо з обох континентів у підводному царстві розгулює і розповідає усьому океанському світові всю правду про оскаженілу лють та ненажерливість Росії − країни-акули, для якої жодні правила та норми співжиття вже не існують.

Сергій Вітер, спеціально для bilahata.net


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/