Суббота, 28 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Городнянські лісівники з Чернігівщини проти керівника-«парашутиста»

Городнянські лісівники з Чернігівщини проти керівника-«парашутиста»


Піймавши облизня повернулися в Чернігів представники КП «Чернігівоблагролісгосп», які прибули на підприємство ДП «Городнярайагролісгосп» зі спробою представити колективу новопризначеного виконуючого обов’язки директора.

Після акції протесту, яку влаштували працівники До “Городнярайагролісгосп» 2 жовтня з перекриттям міжнародної траси, епопея «гарячих» подій довкола підприємства продовжилась.

З особистих джерел лісівникам стало відомо, що готується рейдерське захоплення влади на підприємстві і що керівництво КП «Чернігівоблагроліс» готує свого виконуючого обов’язки директора замість чинного директора Ігоря Надточея. Тому «високих» гостей з області вранці 3 жовтня зустріли всім колективом біля замкнених центральних воріт. До співробітників ДП «Городнярайагролісгосп» прибули генеральний директор КП «Чернігівобларголіс» Олександр Клишта та його заступник Володимир Никончук. Колектив просто не пустив обласних посадовців на територію підприємства, а зустрів плакатами із наступними лозунгами: «О.Клишта та В.Никончук – ви не отримаєте ДП «Городнярайагролісгосп!», «Директором ДП «Городнярайагролісгосп» є і буде І.Надточей!».
Лісівники поспілкувались зі своїм обласним керівництвом прямо на вулиці й озвучили свої вимоги:

— Ми не дамо зняти нашого директора з посади і не допустимо того, щоб ви нам тут поставили виконуючим обов’язки директора Володимира Никончука! Нам не потрібен цей «парашутист», якого ви хочете висадити тут, щоб зруйнувати наше підприємство. Не ви його створювали – не вам його й руйнувати! Наш директор знаходиться на лікарняному і, згідно статуту, його обов’язки виконує головний лісничий Валерій Сизоненко – тож є кому керувати підприємством! А ваших «керівників» нам не треба!

Представники КП «Чернігвоблагроліс» закликали протестуючих до здорового глузду, перемовин та дотримання субординації, на що отримали рішучу відмову. Згодом і прибулі, і колектив викликали поліцію. Практично разом із поліцейськими на місце протесту прибули й лісопереробники, які підтримали обурених лісівників.

На місце події прибули працівники поліції разом із заступником начальника Городнянського відділення Романом Лутченком. Поліцейські опитали представників обох сторін та вивчили надані сторонами документи. Так і не зайшовши на територію лісгоспу, О.Клишта та В.Никончук відбули назад у Чернігів.

Джерело: «Новини Городнянщини»

Попередня публікація на тему: На Чернігівщині вiдбулась антикорупційна акцiя протесту лiсiвникiв

На Чернігівщині вiдбулась антикорупційна акцiя протесту лiсiвникiв


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/