Среда, 21 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Голови ОТГ запропонували ставку «земельно-лісового» податку у розмірі 0,1 %

Голови ОТГ запропонували ставку «земельно-лісового» податку у розмірі 0,1 %


Днями голови громад півночі Чернігівщини провели нараду з питань оподаткування лісових земель на базі регіонального відділення Асоціації міст України.

15.08.2018 набули чинності зміни до Податкового кодексу України, передбачені Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств» від 10.07.2018 № 2497VII. Зокрема була внесена поправкащо передбачає земельний податок на всі лісові землі України", - зміни вносяться до пункту 273.1 статті 273 Податкового кодексу України

У зв'язку з цим голови громад, консультанти АМУ та представники обласного управління лісового та мисливського господарства радились з приводу рішень місцевих рад щодо ставок цього податку. Долучився до роботи і Директор департаменту фінансів ОДА Валерій Дудко.

Після тривалих обговорень учасники запропонували розглянути ставку податку з лісових земель на 2018 рік у розмірі 0,1 %. Міські голови хоча й розуміють, що даний розмір є певним чином пільговим, але з іншого боку враховано стан підприємств лісової галузі та їх реальну здатність сплачувати цей податок. У будь-якому випадку рішення прийматимуть відповідні міські та селищні ради і очевидно, що обговорення будуть жвавими і непростими.

Учасники наради дійшли згоди з представниками лісової галузі продовжити консультації з цього питання з метою прийняття виважених і економічно обґрунтованих рішень. Зі свого боку департамент фінансів та консультанти РВ АМУ пообіцяли і надалі продовжити оперативні консультації для ОТГ з питань встановлення місцевих податків.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/