Пятница, 29 марта 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Головний тренер «Десни»: «Переміг сильніший»

Після чотирьох поспіль перемог чернігівська «Десна» підійшла до матчу п’ятого туру проти Чемпіона України – київського «Динамо» у ранзі лідера. Матч з киянами мав стати серйозним іспитом для чернігівських футболістів. Гра команд відбулася 22 серпня в Києві на стадіоні «Динамо» імені В.В. Лобановського.

З початком матчу кияни заволоділи ініціативою, чернігівці ж надійно захищалися, але на 30-й хвилині динамівцям вдалося відкрити рахунок. Микола Шапаренко виконав передачу на Віталія Буяльського, який майстерним ударом відправив м’яч у «дев’ятку» воріт Ігоря Литовки.

Через сім хвилин кияни забили вдруге. Олександр Сафронов у власному штрафному майданчику грубо зіграв проти Віталія Буяльського, і арбітр матчу Ігор Пасхал після перегляду відеоповтору, призначив пенальті. Динамівець Віктор Циганков впевнено реалізував одинадцятиметровий.

У другому таймі футболісти «Динамо» продовжували володіти територіальною та ігровою перевагою, і на 56-й хвилині забили третій гол. Віталій Буяльський, скориставшись помилкою захисника «Десни» Тараса Завійського, переграв воротаря гостей.

Після забитого голу кияни продовжували домінувати на полі, і на 78-й хвилині довели рахунок до розгромного. Білоруський гравець господарів поля Ілля Шкурин намагався замкнути навісну передачу з кутового, і м’яч рикошетом від Тараса Звійського залетів у ворота «Десни».

Після гри головний тренер «Десни» Олександр Рябоконь зазначив: «Все закономірно — переміг сильніший. Сьогодні вже нічого не виправиш, потрібно зробити правильні висновки і спробувати виправитися в наступній грі».

Отже, після розгромної поразки від київського «Динамо» з рахунком 0:4, «Десна» опускається на третю сходинку в турнірній таблиці. Лідерство захопили київські динамівці, другу сходинку посідає донецький «Шахтар».

Матч шостого туру футболісти «Десни» проведуть вдома на стадіоні імені Ю.О. Гагаріна 29 серпня проти дебютанта Прем’єр-ліги – рівненського «Вереса». Початок гри о 14:00.