Среда, 30 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Головний наш ворог — байдужість і пасивність


ПархоменкоУ Чернігові стартувала Школа свідомого громадянина. Це унікальний проект, що діє під егідою Відкритого Університету Майдану. Адже ВУМ — це громадянська ініціатива, що виникла у грудні 2013 року на Майдані Незалежності. Спочатку команда ВУМу проводила лекції на Майдані для різної цільової аудиторії. Лекції були присвячені різним сферам нашого життя: історії, економіці, політиці, психології.

А тепер команда ВУМу завітала до нашого міста у рамках Школи свідомого громадянина. Саме Чернігів стане першим містом, де розпочне роботу ця Школа.

Сьогоднішній день став продуктивним для слухачів Школи. Адже теми лекцій були дуже актуальними для усіх присутніх. Так, досить цікавою була лекція від Олександра Солонтая. Бо те, як правильно впливати і контролювати місцеву владу, повинен знати кожний свідомий громадянин.

01

Окрема подяка спікерам сьогоднішнього дня (Олександр Солонтай, Наталія Склярська і Анна Валєнса) та команді ВУМу (Юлія Тичківська, Остап Стасів, Олена Хіль і Роман Тичківській) — ви неймовірно круті!

Дякую вам за сьогоднішній день. Сподіваюся, що завтрашній день стане ще крутішим та подарує незабутні враження!

Головний наш ворог — байдужість і пасивність. Тому давайте ставати активними і прагнути до позитивних змін. Бо саме Ми, можемо змінити наше суспільство на краще!

Владислав ПАРХОМЕНКО


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/