Четвер, 16 Серпень 2018   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Головлікар Чернігівського онкодиспансеру отримав орден «За розбудову України»

Головлікар Чернігівського онкодиспансеру отримав орден «За розбудову України»


Представник громадського об’єднання «Народна рада Ічнянщини» нагородив знаком народної пошани – орденом «За розбудову України» головного лікаря Чернігівського обласного онкологічного диспансеру Валерія Зуба, зауваживши, що цей орден – один із найвищих, що є в їхньому об’єднанні.

Церемонія нагородження відбулася 26 липня на розширеному засіданні колегії Управління охорони здоров’я облдержадміністрації, яке було присвячене стану організації первинної медико-санітарної допомоги в області, наданню екстреної медичної допомоги та допомоги ендокринологічним хворим Чернігівщини.

Головний лікар Чернігівського облонкдиспансеру Валерій Зуб щиро подякував громадському осередку за високе визнання його напрацювань та зазначив, що щоденна самовіддана праця медиків онкодиспансеру, їхні доброта, душевне тепло, співчуття, жертовна турбота про здоров’я людини спрямовані на гарантування надання комплексної медичної допомоги населенню. Адже здоров'я суспільства — це головне надбання нації.

Уляна Ковальчук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 БІЛА ХАТА Чернігівська інтернет-газета
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/