Вторник, 2 марта 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Годівнички для птахів розмістили у паркових зонах Чернігова

Годівнички для птахів розмістили у паркових зонах Чернігова


«Нагодуй птахів узимку» – так називається акція, започаткована Державним агентством лісових ресурсів України, яка стартувала 8 грудня. Цю ініціативу активно підтримали Чернігівське обласне управління лісового та мисливського господарства і всі його 12 лісогосподарських підприємств.

Мета акції – допомогти птахам взимку, в найнесприятливіший період року. Для цього держлісгоспи, разом із вихованцями учнівських лісництв виготовили близько однієї тисячі годівничок. Всі вони протягом чотирьох діб будуть розміщені по всій області у парках, скверах, біля шкіл, дитсадків та в інших громадських місцях.

Спеціалісти Чернігівського ОУЛМГ спільно з мешканцями Чернігова вже встановили такі годівнички на обласній станції юних натуралістів, на біостанції Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Тараса Шевченка, в регіонально-ландшафтному парку «Ялівщина», у школах № 5 та № 34.

Лісівники та учасники акції звертаються до всіх небайдужих жителів Чернігівщини підтримати цю важливу та благородну ініціативу – подбати про наших птахів взимку. А вони віддячать людям, радуючи і дорослих, і дітлахів!

Майструєм, будуєм, все ніколи нам…

Та в нашій саду є їдальня птахам.

Їдальня пташина – у нас не одна,

Хто крихітку кине, хто жменю зерна!

Володимир Перев’язко,

головний спеціаліст відділу лісового господарства Чернігівського ОУЛМГ


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/