Воскресенье, 24 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Генерал і полковник з «Українського вибору» організували шабаш у Чернігові

Генерал і полковник з «Українського вибору» організували шабаш у Чернігові


В останній травневий день 2016 р. вхід до готелю профспілок у Чернігові, а також усі поверхи, були перекриті міцними охоронцями, що приїхали, за попередньою інформацією, зі столиці. Кажуть, що це службисти охоронної організації «Сварог», яку заснували в Україні люди Медведчука.   Усього їх налічувалося приблизно біля 50-ти осіб.

Майже без представників мас-медіа, посланці політичної організації Медведчука «Український вибір» організували у Чернігові сходку, яку назвали конференцією, де професійно розставляли акценти − кого треба із української влади покарати, а кого – милувати, хто є ворог для нації та народу, а хто – друг?

S2760054На думку генерал-полковника народного депутата України VIII скликання, заступника голови Всеукраїнського громадського руху «Український вибір» Василя Німченка, сьогодні вороги для народу – це українська влада, навіть більше – договорилися до того, що настав вже час, на їх думку, порушувати кримінальне провадження проти Турчинова, інших членів РНБО та деяких представників Уряду. А рятівники України – це проросійсько-путінський Медведчук зі своїм «Українським вибором». «Ми ж слов`яни, тож навіщо нам війна?! – резонно, здавалось би, на перший погляд, апелював до присутніх генерал від «Українського вибору». Увесь час він розповідав, який позитивний і корисний для України Медведчук, і яка, ну, дуже вже погана влада в Україні: і війну, на їх думку, саме вона, а не Росія, розв'язала, і всі минулі, нинішні й майбутні біди теж від неї.

S2760059

S2760060Образився нардеп у генеральському чині, що його безпосереднього керівника Медведчука кумом Путіна називають. «І що ж тут поганого, що він є кумом? – обурився високий чин із столиці.

Разів двадцять, а, може, й більше Василь Німченко «підстраховувався» Надією Савченко. Стільки їй компліментів та співчувань надавав, що можна подумати – він та його проросійсько-медведчуківська свита – й справді друзі Надії Савченко і вона їм тепер зобов`язана на все життя.

Цікаво, що окрім вже вказаного генерал-полковника, у такий собі чернігівський штаб «Українського вибору» увійшли також деякі й інші офіцери колишніх правоохоронних структур.

S2760061

Охоронці гуманітарної групи руху «Український вибір»

Під прикриттям благих намірів, дійсно гуманного характеру – визволення з полону українських вояків, представники «Українського вибору» певно мають далекосяжну мету. Це дуже чітко проглядається з годинного виступу Василя Німченка, а також з тих оклично-акцентованих коротеньких виступів, які інші особи – учасники конференції, надавали у вигляді відповідей на окремі репліки патріотів, що змогли прорватися до зали.

Ось так, без інформування органів місцевої влади, у Чернігові створено ще одну громадсько-гуманітарну групу руху «Український вибір» − партійної організації, лідер якої знаходиться у Москві і є, повторюємо, кум ворога України – Путіна.

Який то буде вибір – ми вже знаємо з минувшої діяльності цього політика: якнайглибше втягнути Україну у лоно удаваної «братерської любові» ненажерливого сусіда.

S2760067Хоча маска новостворюваних організацій «Українського вибору» виглядає дещо привабливою, якщо брати до уваги завуальовану мету, що характеризується в документі дещо по-іншому. Як зазначається, головна мета українських громадян, що об'єднуються в гуманітарні групи, — прийняти ряд рішень, здатних забезпечити звільнення утримуваних осіб і виконання Мінських угод.

Благородно! Не дарма, після конференції підійшов до мене один із учасників заходу й сказав прямо так: «Родичам, у яких у полоні чоловік або син, не важливо з ким союз заключати: хоча би з чортом, аби тільки звільнити з полону». І це дійсно так. Але ж парадокс у тому, що ворог, який розв`язав війну в Україні і вже загарбав певну територію нашої держави, тепер ніби протягує руку українцям, мовляв, дивіться, які ми добрі – відпускаємо на волю. Але ж «чомусь» проросійський Медведчук та його прибічники зі своїм «вибором» не закликають Росію та Путіна з бойовиками припинити війну в Україні і негайно випустити з в`язниць усіх українських громадян без жодних умов. А робити це в нинішніх умовах зовсім не вигідно. Адже, а це вже стає зрозумілим, питання українських полонених для Росії та її васалів, стає і буде надалі козирним аргументом у вирішенні різних політично-стратегічних цілей не на користь України.

S2760068Цікаво, що під час прес-конференції генерал кілька разів підкреслив про необхідність дотримання Мінських угод, але коли один з опонентів зробив закид, що і Москва повинна дотримуватись цих умов, то Михайло Коваленко, кандидат історичних наук, один з координаторів «Українського вибору», чітко підкреслив: «А Росія взагалі не є суб`єктом Мінських угод». Тобто, іншими словами, ця країна-агресор взагалі не відповідає ні за що. А чого б це їй хвилюватися, адже ні вояк її в Україні нема, як вона усіх нас переконує, ані військової техніки теж…Тож, звісно, що й про відповідальність нема чого говорити.

А ще українське суспільство повинно насторожити й назва оцих новостворюваних медведчуківським «Українським вибором» організацій − громадсько-гуманітарні групи. Чи не нагадує вам така назва якихось асоціацій? Адже Росія, яка вже наповнила військовою технікою Схід нашої країни й продовжує це робити й нині, теж гуманітарним конвоєм називає ці стратегічно-військові вантажі.

Охоронці гуманітарної групи "Українського вибору"Конференція, яка відбулась у Чернігові зі створення керівницького штабу так названого громадсько-гуманітарного руху під патронатом путінсько-медведчуківського «Українського вибору» − це своєрідна підготовка більш масштабнішої акції, яка обов’язково буде, якщо українські спецслужби та влада не вживуть потрібних дієвих заходів з нейтралізації ще на початковому етапі політичних спрямувань, які зосереджуються у кремлівському проекті «Український вибір».

Вже після конференції, коли відеокамера була вимкнена, підійшов до мене Михайло Коваленко і промовив (слова подаються з точністю у 100%):

«Ты со своей сворой (показує і проводячи при цьому рукою по стільцях, де тільки що сиділи деякі представники патріотичних організацій) – всего лишь букашки. В этом мире вы ничего не представляете совершенно. Вас мы раздавим, если нужно, за один присест».

Ось так. Для цих осіб, виявляється, одна або кілька звичайних людей – то всього-на-всього комашка, а її, як відомо, можна запросто розчавити, отруїти, вбити, якщо не зупинити їх підступні дії та наміри, а вони якраз такими і є, коли проаналізувати діяльність бодай цих трьох лідерів (генерала Василя Німченка, полковника Валерія Блідара, історика Михайла Коваленка). До того ж, як же тоді цей вислів (про комашок) історика Михайла Коваленка співвідноситься з проголошеною «Українським вибором» гуманітарно-гуманними помислами. Отож вам і вся путінсько-медведчуківська гуманність: на словах та на папері – одне, насправді ж зовсім інше.

PS. Коли журналіст назвав дану конференцію шабашем, то Михайло Коваленко у відповідь, підкреслюючи, запитав його: «А ви хоч знаєте, що таке шабаш? Впевнений, що ні». Спеціально для історика Коваленка зазначаю, що шабаш – це таємне збіговисько нечистої сили. Точнісінько, як у Чернігові відбулося цього разу (тут тобі і таємничість, і суттєва брехня під благими намірами, і посилена у кілька рядів охорона, відсутність будь-кого із представників місцевої влади та ЗМІ), тобто організатори увібрали всі елементи цієї нечистої сили, діяльність якої завдає колосальної шкоди державності та суверенітету України.

Сергій ВІТЕР, спеціально для bilahata.net


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/