Воскресенье, 6 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Гарячий березень на Семенівщині. Фото


Незважаючи на численні заклики рятувальників та лісівників, громадяни вперто продовжують масово спалювати сміття, сухе листя, залишки минулорічної рослинності на присадибних ділянках та у інших місцях — і за це самі ж потерпають.  

Як наслідок — численні пожежі. Урок, що відбувся у с. Баранівці 10 березня внаслідок якого була пожежа, не пішов на користь мешканцям району.

І ось уже 17 березня через випалювання сухої трави Семенівщина знову відзначилася негативною статистикою.  Так, за повідомленням Управління ДСНС у Чернігівській області, у с. Карповичі о 13 год. 25 хв. сталася пожежа сімох безгосподарчих будівель. Вогнем знищено будівлі.  Причина — необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

Якби не оперативне втручання підрозділів Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій, лісівників, мешканців та ГО «Семенівська народна самооборона», наслідки пожеж могли бути набагато масштабнішими та непередбачуваними, адже поривами вітру неконтрольоване полум’я миттєво охоплює великі території, будівлі, споруди та лісові масиви.

С. Деденко, Голова Семенівської райдержажміністрації, зазначає у своєму блозі: "Велика вдячність за участь пожежникам, директору ДП «Семенівське лісове господарство» Дудко О.В., яка особисто тушила пожежу та пожежникам дерлісгоспу, прикордонникам, мешканцям села, заступнику голови РДА Кравцову О.В. та членам ГФ «Семенівська народна самооборона». Нажаль до багатьох наших співгромадян не доходить, що в цей пожежонебезпечний період не можна розводити багаття та випалювати траву. Наслідки всі ми бачимо."

Щоб збільшити фото — клацніть по ньому

Та що там далеко ходити. Наведемо невеличкий фотофакт. Це фото зроблено 28 листопада 2014 року у центральному міському парку м. Семенівка (матеріал за цим посиланням). Якщо вже у центрі міста таке діється, уявіть собі, шановні читачі, що може відбуватися за його межами.

Фото — М. Волка, м.Семенівка, Чернігівська область


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/