Вторник, 27 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Гайда на територію поселення первісних людей та популяції мамонтів


15-16 липня на території Мезинського національного парку, біля с. Оболоння в мальовничому куточку Чернігівської області на березі річки Десна (120 км від М. Чернігів) пройде фестиваль історії та творчості “Мамонт Фест 2016 “Мезинський національний парк відомий на весь світ своїми археологічними знахідками, поселеннями первісних людей та популяціями мамонтів.

 Для Вас буде облаштована наметове містечко, сцена, потужний звук та світло, корчма, умови для активного відпочинку, конкурси та розваги, а саме : волейбол, армреслінг, квест “ Знайди кістку мамонта “ та інше. Гостей фестивалю будуть розважати популярні артисти та гурти: гурт «Jam Bubble Band» , фіналіст проектів “Голос Країни“ та “Останій герой” Дмитро Селянський, Чемпіон України з бітбоксу NoBody, бітбоксер Speach, відомий телеведучий Іван Матвєєв, КВК команда “С потолка“, кращий DJ Чернігова — DJ Urban, DJ Wix (м. Київ), DJ та музикант Mimansa, DJ Anastaisha, Dj Ghost, вогняне шоу, козацький бій на шаблях та багато інших сюрпризів.
Запрошуємо всіх доторкнутися до історії людства, природи та творчості на фестивалі “Мамонт Фест 2016”!!!
фест
Заїзд 15 липня о 15.00. 
Довідки за тел: +380632821002 Олександр

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/