Четверг, 21 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Футбольне виховання для прилуцьких юнаків, які перебувають в колонії


Чернігівська обласна федерація футболу постійно піклується про розвиток масового футболу в області, в тому числі дитячо-юнацького.

Про це повідомили нашому виданню в Чернігівській обласній федерації футболу.

Так, 20 березня цього року, перебуваючи з офіційним візитом на Прилуччині, голова обласної федерації футболу Геннадій Прокопович разом із своїм заступником Анатолієм Свистуном та головою Прилуцької районної федерації футболу Юрієм Лозовим відвідали Прилуцьку виховну колонію управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області. Приводом для візиту стала програма, ініційована президентом Федерації футболу України Андрієм Павелком, щодо проведення змагань з футболу серед юнаків, які знаходяться в установах виконання покарань Державної пенітенціарної служби України у семи областях.

колонія-Прилуки2Під час візиту Геннадій Прокопович вручив комплект із 20 футбольних м’ячів юнакам, які на даних час перебувають у Прилуцькій виховній колонії.

Зустріч з керівництвом установи та юнаками, які зараз там перебувають пройшла у теплій, невимушеній обстановці. Юнаки щиро зраділи новим м’ячам, весело спілкувалися з гостями та від усього серця подякували за подарунок і пообіцяли грати й вигравати.

колонія-Прилуки3 колонія-Прилуки4 колонія-Прилуки5 колонія-Прилуки6 колонія-Прилуки7 колонія-Прилуки8 колонія-Прилуки9 колонія-Прилуки10 колонія-Прилуки11 колонія-Прилуки12

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/