Четверг, 18 апреля 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Футболісти «Десни» вказали на причину, через яку їхня команда програє

Футболісти «Десни» в інтерв'ю програмі «Великий футбол» прокоментували поразку чернігівської команди в домашньому матчі проти «Олександрії».

«Перш за все, нам не вистачає досвіду в таких матчах. «Олександрія» грала від оборони, надійно діяла ззаду, а також реалізувала свої моменти», — констатував захисник Денис Фаворов.

Продовжив думку півзахисник Владислав Огиря:

«Ми допустили більше помилок в обороні, ніж наш суперник. Перший гол пропустили вже на 5-й хвилині. А другий момент «Олександрія» створила вже у другому таймі. І це був другий м'яч. Тому 0: 2 — закономірний результат».

Таким чином, здобувши три поспіль перемоги у стартових турах української Прем’єр-Ліги, «Олександрія» вперше у своїй історії стала лідером елітного футбольного дивізіону.

Разом із «Олександрією» 9 очок у трьох турах набрали футболісти «Динамо», проте олександрійці випереджають киян за кращою різницею забитих-пропущених м’ячів.

«Десна» — «Олександрія» — 0: 2 (0: 1)
Голи: Банада, 6 (0: 1); Бондаренко, 53 (0: 2)
«Десна»: Литовка; Братков; Фаворов Д .; Гітченко; Огиря; Мостовий; Люлька (Старенький, 71); Коберідзе (Фаворов А., 56); Волков (Ковпак, 68); Хльобас; Філіппов
«Олександрія»: Паньків; Банада (Довгий, 46); Бондаренко; Шендрик; Пашаєв П .; Цуріков; Сітало; Полярус (Протасов Е., 68); Запорожан; Грицук; Паламар (Задерака, 54)
Попередження: Мостовий, 41; Люлька, 48; Огиря, 76; Хльобас, 85; Старенький, 90 — Полярус, 61.

Джерело:  terrikon.com