Понедельник, 8 марта 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Футболістки з Чернігова здобули золоті медалі на Івано-Франківщині

Футболістки з Чернігова здобули золоті медалі на Івано-Франківщині


З 13 по 18 травня цього року у селі Вістова Калуського району Івано-Франківської області проходив Чемпіонат України WU-14 серед дівочих команд 2005 – 2006 років народження.

Участь у Чемпіонаті взяли 27 команд-учасниць з усієї України. Активним учасником цьогорічного Чемпіонату стала команда дівчат 2005 – 2006 років народження СДЮШОР з футболу «Юність», які у цікавій та важкій боротьбі здобула золоті медалі Чемпіонів.

Після того, як наші дівчата стали кращими у своїй групі (а груп було 9), вони обіграли команди Полтавської, Хмельницької, Тернопільської, Закарпатської, Харківської, Волинської областей.

У фіналі чернігівська команда обіграла команду Харківської області з рахунком 2:1 та внічию зіграли з командою Волинської області 2:2. За сумою набраних очок команда СДЮШОР «Юність» посіла І місце. Другими стали футболістки з Волині, а ІІІ місце посіли дівчата з Харківщини.

Воротар чернігівської команди Олександра Сусідська визнана кращим гравцем Чемпіонату.

Вітаємо юних Чемпіонок та бажаємо їм подальших успіхів!

Оксана Онищенко


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/