Воскресенье, 27 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Фестиваль «Відродження села, його духовності і культури» відбувся


У червні в с.Піски Бахмацького району на Чернігівщині проходив ІІІ Всеукраїнський фестиваль  «Відродження села, його духовності і культури». Ініціатор, засновник та голова оргкомітету фестивалю – голова ПСП «Пісківське», депутат  обласної ради Валерій Колоша. Валерій Петрович  любить село, працює в селі  на благо України та добре  розуміє важливість  духовності і культури. Без них неможливо побудувати процвітаючу державу з європейськими цінностями.

Програма  фестивалю була дуже цікава, різноманітна, насичена. Одним словом – захоплююча. За два роки  фестиваль  вже набув популярності. Тож в невелике село Піски  з’їхалося  дуже багато творчих професійних  і  самодіяльних  колективів та гостей.

Копия ВП 317У рамках заходу виступали духовий оркестр ДСУ з надзвичайних ситуацій України, академічний ансамбль пісні і танцю Чернігівської філармонії «Сіверські клейноди», група «BIG  BOSS» (жанр поп-денс), гурт «Смоляни». В конкурсі фольклорних колективів  взяло участь чотирнадцять колективів із різних куточків Чернігівської області. В  складі журі  були  відома співачка і телеведуча, народна артистка  України  Оксана Пекун та  поет-пісняр,  заслужений діяч мистецтв України Степан Галябарда. Великий захват у глядачів викликало кінно-трюкове шоу під керівництвом Євгенія Крутова. Були в програмі також виступи танцюристів, спортсменів  клубу хортингу «Клейнод» (м.Семенівка Чернігівської області),  майстер-класи, показ  народних обрядів, парад вишиванок, виставки народних умільців,  розваги для дітей. Козаки приготували смачний куліш.

Голова ПСП Пісківське Валерій Колоша 2

Голова ПСП Пісківське Валерій Колоша


Гостей фестивалю на вході зустрічали з музикою

Гостей фестивалю на вході зустрічали з музикою

В черговий раз фестиваль у Пісках   об’єднав  патріотів  України, для  котрих  не байдуже її майбутнє  та доля  українського села. Показав багатство українського мистецтва, творцем якого був і є   наш талановитий народ.

Група BIG BOSS

Група BIG BOSS


Народна артистка України, телеведуча, співачка Оксана Пекун

Народна артистка України, телеведуча, співачка Оксана Пекун


зліва направо Валерій Колоша і відомий поет-пісняр Степан Галябарда

зліва направо Валерій Колоша і відомий поет-пісняр Степан Галябарда


Гурт Смоляни

Гурт Смоляни

Бобровиця 5Бобровиця 1)Бобровиця 2Бобровиця 3(11)Бобровиця 4)Бобровиця 6Бобровиця 7Бобровиця 8Бобровиця 9Бобровиця 10Бобровиця 11Бобровиця 12Бобровиця 14Бобровиця 15Бобровиця 16Бобровиця 17Бобровиця 18Бобровиця 19

Людмила  ХВОЯ, м.Бобровиця

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/