Вторник, 9 марта 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Фестиваль родинного читання — у Ніжині

Фестиваль родинного читання — у Ніжині


Ніжинська центральна міська бібліотека 3-й поверх, Площа М. Заньковецької, 8 відбудуються Літературні родинні читання «Словограй», у яких візьмуть участь родини із 14-ти районів Чернігівщини. 

23 жовтня 2019 року о 14.00 у Ніжині.

Найкращим способом привчити дітей читати – це влаштовувати сімейні сторітайми. Ритуал story times — спільне заняття дітей та батьків, яке формує повагу до слова і книги.

Мета відродження традицій родинних читань на Чернігівщині, пропаганда культурно-моральних цінностей через слово, культ книги залучення батьків та дітей до сторітайму.

Завдання проекту:

Мистецький фестиваль родинних читань «Словограй» створює унікальну територію для спілкування родин зі своїми дітьми та з іншими родинами, для обміну творчістю, апробації творчого потенціалу у різних форматах:

1. Ознайомлення із творчістю письменників України.

2. Зустрічі із сучасними дитячими письменниками.

3. Проведення літературного конкурсу «Добра казка».

3. Лекції «Сторітайм — важливий ритуал родинного читання» і «Чому дітям варто читати книжки?».

4. Майстер-класи: Виготовлення закладки для книжки з пресованої флористики (ошибана) та Журавлик: символ миру та родини (оригамі).

Проект здійснюється за підтримки Чернігівської обласної адміністрації, Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ГО “Апельсин” у партнерстві з ГО «Центр новітніх ініціатив та комунікації»

Прес-служба Фестивалю «Словограй». 

За довідкою звертатися: Тетяна Винник, 0973767176, Vinnikt077@gmail.com


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/