Суббота, 4 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Експериментом у Чернігівському комісаріаті зацікавилися американці


Співробітники посольства США в Україні ознайомились з ходом експерименту на базі Чернігівського обласного військового комісаріату.

На базі Чернігівського обласного військового комісаріату та Козелецького районного військового комісаріату оперативного командування «Північ» триває експеримент з реформування військових комісаріатів у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки.

Фахівці відділу оборонного співробітництва посольства США в України Бен Уолл, Коді Совхілл, Тайлер Гарст ознайомились з ходом реформування військових установ.

Військовий комісар Чернігівського обласного військового комісаріату полковник Олександр Криворучко разом з начальником відділу комплектування військовослужбовцями військової служби за контрактом Головного управління персоналу Генерального штабу Збройних Сил України полковником Андрієм Полонським представили введені в дію впровадження. Зокрема гостей ознайомили з ходом упровадження процесу рекрутингу в систему комплектування Збройних Сил України особовим складом, реалізацією завдань соціального та правового захисту військовозобов’язаних, резервістів, військовослужбовців, ветеранів війни та військової служби, упровадженню передового світового досвіду в діяльності територіальних центрів тощо.

Звертаючись до присутніх військовий комісар зазначив, що введений в дію процес рекрутингу вже дає позитивні результати:

– Планові завдання призову громадян на військову службу за контрактом у військкоматі вже перевиконані. І це ще не кінець року. Інструктори відділу рекрутингу користуються довірою з боку громадян, адже вони обов’язково призначаються з бойових військових частин та з досвідом ведення бойових дій. – додав полковник Олександр Криворучко.

По завершенню зустрічі американські колеги передали до військового комісаріату виготовлену друковану рекламну продукцію військової служби за контрактом у Збройних Силах України.

комісаріат-Чернігів-США (2)

Віталій Кирилов

оперативне командування «Північ»


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/