Четверг, 27 20 февраля20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Експерт розповів про те, що робити виборцю, коли його немає у списку

Експерт розповів про те, що робити виборцю, коли його немає у списку


Перший тур президентських виборів в Україні, який відбувся 31 березня 2019 року, показав, що не всі виборці змогли віддати свій голос за того чи іншого кандидата в Президенти. І головна причина цього  — відсутнє прізвище у списку виборців. 

Щоб не було подібних прикрощів під час другого туру виборів Президента, необхідно самим виборцям подбати про це заздалегідь. Як це зробити? Про це детально розповів керівник Чернігівського осередку Комітету виборців України Володимир Андрійченко.

Як перевірити себе в списках виборців

Щоб перевірити своє ім'я у виборчих списках, не потрібно нікуди ходити. Не потрібно навіть телефонувати і з кимось розмовляти.

Що необхідно зробити:
Якщо вас немає в списках

Якщо система вас не знайшла, вирішити це питання онлайн не вийде. Доведеться вирушати до органу ведення реєстру виборців. Де знайти найближчий – дивіться тут.

При собі потрібно мати:

— паспорт та його копію;

— трохи часу в запасі на написання заяви про включення до списків виборців у вашому районі.

За законом заяву може бути подано не далі, як за п'ять днів до виборів.

Якщо ж ви не знайшли себе в списках до виборів і нічого не зробили або дізналися про свою відсутність вже прийшовши на дільницю у день голосування, на жаль, ніхто нічим допомогти не зможе, і здійснити волевиявлення у такому разі вже не вдасться.

Детальніше — у відео:


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/