Четверг, 28 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Екологи виявили незаконну рубку дерев — збитки сягають 5 млн грн

Екологи виявили незаконну рубку дерев — збитки сягають 5 млн грн


Більше 5 мільйонів гривень становлять збитки державі, завдані рубкою зелених насаджень у Менському районі.

Фахівцями Державної екологічної інспекції у Чернігівській області під час здійснення заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території Волосківської сільської ради Менського району виявлено рубку дерев різних порід та категорій.

Зокрема, 178 пнів зрубаних дерев виявлено за межами населеного пункту вздовж грунтової дороги Степанівка-Дягова (з лівої сторони) та 245 — навколо фруктового саду біля села Степанівка. Рубка закінчена, деревина частково залишена на місці, складена у трелі, а більшість – вивезена автотранспортом.

Фахівцями Державної екологічної інспекції у Чернігівській області встановлено, що рубка зелених насаджень відбулася без спеціального дозволу (лісорубного квитка),  однак по ордеру виконавчого комітету Волосківської сільської ради, що є порушенням ст.10 Закону України «Про рослинний світ».

На місце події викликано слідчо-оперативну групу Менського відділу поліції Головного управління національної поліції в Чернігівській області, якою внесено відомості до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань.

Проведено розрахунки розмірів збитків, заподіяних внаслідок знищення зелених насаджень, що становлять 5013636,44 гривень.

Відповідні матеріали по справі направлено правоохоронним органам для проведення слідчо-оперативних дій з метою надання правової оцінки здійснення вирубки дерев та встановлення причетних осіб у зв’язку з вчиненням дій, що мають ознаки злочину проти довкілля.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/