Вторник, 26 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

«Екологічний десант» Укртелекому наводив порядок у Чернігові


укртелекомМайже 450 працівників Чернігівської філії Укртелекому зробили свій внесок у благоустрій 31 населеного пункту області.

Працівники Укртелекому у Чернігівській області взяли  участь у традиційній весняній корпоративній волонтерській акції  Групи СКМ «Чисте місто» 25 квітня 2015 року. Навести лад на вулицях, парках та скверах у 31  населеному пункті області загалом вийшли  майже 450 працівників  філії та членів їх родин.

«Екологічний десант» Укртелекому приводив до ладу Червону площу, Вал, Болдину Гору у Чернігові, а також прилеглі до приміщень оператора території в багатьох інших населених пунктах області. Під час толоки учасники волонтерського проекту побілили близько 150 дерев, зібрали та вивезли майже 30 тонн сміття.

Корпоративна волонтерська акція Групи СКМ «Чисте місто» – це приклад соціальної відповідальності бізнесу, яка полягає не лише в стабільній роботі підприємств та сумлінній сплаті податків та заробітної плати. Відповідальний бізнес завжди активно інтегрується у життя міст, сіл та селищ, де живуть та працюють його робітники. Спільні зусилля та командна робота на благо рідних міст та країни краще за все об’єднують людей.

Загалом на суботник в усіх областях України вийшло майже 17 тисяч співробітників Укртелекому.    Весняна толока вже стала гарною традицією для Укртелекому та інших підприємств Групи СКМ. У корпоративній волонтерській акції «Чисте місто» взяли участь працівники СКМ, Метінвесту, ДТЕК, Corum, UMG, Медіа Групи «Україна», Лемтрансу, Vegа та інших компаній.


Обсуждение: 1 коментар
  1. 072:

    «Екологічний десант» Укртелекому приводив до ладу Червону площу, Вал, Болдину Гору у Чернігові

    A фото нема як вони клали бруківку на Красній площі, встановлювали гармати на Валу і навертали вали на Болдинці?

    Ответить

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/