Среда, 21 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Є пристрої, які ваше життя зроблять безпечним


Кожна людина, незалежно від свого статку намагається подбати про надійний захист своєї домівки, проте як показує практика, дієвим вирішенням даної проблеми є засоби охоронної сигналізації.

Управління поліції охорони в Чернігівській області нагадує, що від несанкціонованого доступу захистить технічна охорона, за допомогою якої, власники помешкань можуть спокійно йти на роботу, їхати в подорожі й не хвилюватись про своє житло, адже якісне обслуговування замовника досягається за рахунок сучасної апаратури охоронної сигналізації. Всі сигнали з охоронних об’єктів надходять на пульт централізованого спостереження, який розташований в обласному центрі. Більш того, щодоби за спрацюваннями слідкують оператори, які фіксують й передають інформацію групам затримання. Саме від операторів залежить половина справи, адже від того, як своєчасно він відреагує, залежить багато. Тому до їх підбору ми ставимось серйозно, знаючи специфіку роботи, адже необхідно мати неабияку уважність та бути пильними.

Групи затримання розташовані так, аби в найкоротші терміни прибути на місце спрацювання, зазвичай, необхідно 3-4 хвилини. По прибуттю члени групи здійснюють оперативно-пошукові заходи з метою з’ясування причин надходження тривожного повідомлення, виявлення, переслідування та затримання злочинців.

До слова, власники помешкань повинні розуміти, що крадіжки майна скоюються не лише за тривалої відпустки мешканців будинків, а й тоді, коли господарі вийшли до магазину чи у своїх справах. Професійні «домушники» випадково до осель не заходять, а всій візит завчасно готують. Чи заощаджувати на безпеці житла – особиста справа кожного, та варто пам’ятати, що візит непроханих гостей обходиться набагато дорожче, аніж щомісячна плата за охоронні послуги.

Ірина БОНДАРЧУК


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/