Пятница, 30 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Дику косулю від загибелі врятували працівники Ніжинської лісової охорони


Працівники лісової охорони ДП «Ніжинське лісове господарство» врятували дику косулю.

Тварину впіймали люди в одному із приватних домогосподарств Ніжина і одразу ж повідомили про це лісівників. Ті у свою чергу звернулися за допомогою до ветеринарів,  і, надавши медичну допомогу, випустили лісового гостя в його природне середовище.

Інженер з охорони та захисту лісу ДП «Ніжинське лісове господарство» Володимир Яковенко побачив тварину вже зв’язаною. Її упіймали люди. Про лісового гостя на території приватного подвір’я повідомили правоохоронців та лісівників.

«Ймовірно тварину в місто завезли браконьєри, — припускає охоронець природи. – Косулі просто пощастило».

ліс-Ніжин-косуля (1)Лісова охорона доставила молодого самця до ветеринарної клініки, де тварину оглянули та надали медичну допомогу. Наступного дня косулю відвезли за місто – на територію регіонального ландшафтного парку «Ніжинський». Директор парку Сергій Мельникович особисто допомагав випускати тварину.

Місцину обрали не випадково, адже територія парку нараховує понад шість тисяч гектарів і належить до природно-заповідного фонду. Лісівники переконані, що тут косуля почуватиме себе в безпеці.

Володимир Костирко, ДП «Ніжинське лісове господарство»


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/