Пятница, 27 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Двох депутатів обвинувачують у створенні злочинного угруповання

Двох депутатів обвинувачують у створенні злочинного угруповання


Спеціалізована антикорупційна прокуратура зареєструвала нові кримінальні провадження проти народного депутата Валерія Дубіля і депутата Чернігівської облради Олега Авер'янова.

Як повідомляє Обозреватель з посиланням на сторінку у Facebook адвоката Дмитра Шевченка, та на дані Єдиного реєстру досудових розслідувань, в одному з них йдеться про створення злочинної організації.

За словами Дмитра Шевченка, досудове розслідування доручено Національному антикорупційному бюро України.

Зазначається, що в тому числі одне з проваджень прокурори відкрили за статтею 255 (ч.1) Кримінального Кодексу України за фактом створення злочинної організації на чолі з депутатами, які незаконно збагачуються, заволодівши майном підприємств ТОВ «Прилуцьке хлібоприймальне підприємство», ТОВ «Промстройінновація», СТОВ «Богданівське» і ТОВ «Оріон-СКТ».

Шевченко повідомив, що інше виробництво стосується зловживання службовим становищем співробітниками правоохоронних органів, які сприяли в незаконному заволодінні майна вищевказаних підприємств.

Ще в одному провадженні йдеться про те, що злочинна організація на чолі з нардепом і депутатом Чернігівської обласної ради займалася вимаганням.

Також, як повідомив адвокат Шевченко, рішенням Печерського районного суду міста Києва на рухоме і нерухоме майно, грошові кошти, банківські рахунки, а також корпоративні права в юридичних осіб, які належать депутатам Дубілю і Авер'янову, накладено арешти.

Адвокат також вказав на те, що незаконній діяльності депутатів присвячене журналістське розслідування, яке вийшло напередодні в ефірі одного із телеканалів.

Дожилися до змін на "найкраще"! Спеціалізована антикорупційна прокуратура зареєструвала нові кримінальні провадження...

Опубликовано Шевченко Дмитро Cреда, 31 октября 2018 г.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/