Пятница, 26 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Двоє робітників, нехтуючи правилами безпеки, впали з висоти

Двоє робітників, нехтуючи правилами безпеки, впали з висоти


Про нещасні випадки на виробництві Чернігівщини, в розслідуванні яких беруть участь страхові експерти з охорони праці Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області.

На території СТОВ «Віра» в с. Вихвостів Городнянського району, робітники 1983 та 1984 років народження, які працювали у фізичної особи-підприємця, зареєстрованого в м. Кропивницький по цивільно-правових угодах, виконуючи роботи з монтажу та зварюванню металоконструкцій на висоті, перебуваючи з не пристебнутими запобіжними поясами, впали з висоти. При цьому отримали травми не сумісні з життям.

Повертаючись з роботи на автомобілі марки «Ланос», який закріплений наказом директора за менеджером з постачання ТОВ «Гетьманське», його працівники поблизу м. Конотоп потрапили у ДТП. Разом з водієм в автомобілі перебували троє колег по роботі. На місце події було викликана поліція. Водій, який скоїв ДТП був у стані алкогольного сп'яніння (1.7 проміле). Каретою швидкої допомоги до районної лікарні доставлені всі потерпілі, які знаходилися в автомобілі «Ланос». Проводиться розслідування.

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області нагадує, що дотримання правил охорони праці роботодавцями і працівниками — єдиний шлях збереження життя і здоров’я працюючих на виробництві людей.

Микола Манжула, начальник відділу профілактики страхових випадків – головний страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/