Четверг, 4 июня 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Дружна театральна родина шевченківців поповнилась двома акторами


4 жовтня – у день, коли Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка відкривав 91-й театральний сезон, відбулися збори колективу театру, під час яких було обговорено низку робочих питань, пов’язаних з підготовкою і проведенням нового театрального сезону.

Генеральний директор театру Сергій Мойсієнко привітав усіх працівників театру з офіційним відкриттям 91-го театрального сезону, та висловив окремі вітання Лозовській Ірині та Пінчуку Валентину з нагоди їхнього дня народження.

Та головною святковою подією стало представлення молодих акторів Євгенії Василенко та Павла Пугачова, які пройшли конкурсний відбір аби працювати у Чернігівському театрі, та обряд їх посвячення в артисти нашого театру. Художній керівник-головний режисер театру Андрій Бакіров привів до Присяги нове поповнення театральної трупи та побажав їм успішного творчого шляху в дружній театральній родині шевченківців. «Новопосвячені» з хвилюванням і відчуттям відповідальності зачитали текст Присяги, поставили під ним свої підписи та відбитки пальців «театральною кров’ю», тобто червоним гримом, а також згідно з нашою театральною традицією «вставили свої п’ять копійок», тобто забили п’ятаки в театральну сцену, на якій відтепер мають повне право на власне творче життя.

Щиро вітаємо молоде акторське поповнення до творчого складу нашого театру, зичимо цікавої й успішної роботи, яскравих сценічних образів, здобуття високої професійної майстерності на чернігівській сцені.

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/