Суббота, 28 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Додаткове джерело до міського бюджету знайшли у Чернігові


Бюджет. У Чернігові депутат міськради Віктор Бистров вніс на розгляд сесії міської ради питання про звернення до центральних органів влади щодо зарахування до місцевих бюджетів адміністративних штрафів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

Як пояснив Віктор Бистров, упродовж 2008—2009 років 50% адміністративних штрафів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, що накладаються уповноваженими органами, зараховувалися до складу доходів державного бюджету, інші 50% – до складу доходів місцевих бюджетів. Однак у 2009 році Верховна Рада України ухвалила закон «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України», відповідно до яких з переліку доходів місцевих бюджетів, що враховуються при визначенні обсягів міжбюджетних трансфертів (стаття 64), виключено пункт стосовно зарахування до місцевих бюджетів 50% надходжень адміністративних штрафів у сфері забезпечення безпеки дорожнього рух. Внаслідок цих змін, втрати бюджету міста щорічно складають майже 3 млн грн.

«Тому ми просимо внести зміни до Бюджетного кодексу України, а саме: повернути у перелік доходів місцевих бюджетів, що враховуються при визначенні обсягів міжбюджетних трансфертів, надходження адміністративних штрафів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. Ми розуміємо, що збільшення дохідної частини сприятиме зростання і видаткової, а це розвиток міста, його комфорт і добробут чернігівців», — підкреслив Віктор Бистров.

Питання, ініційоване депутатом, внесено на розгляд чергової сесії Чернігівської міськради, що відбудеться 29 листопада.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/