Вторник, 20 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
До відзначення Міжнародного дня лісу долучилися у Чернігові

До відзначення Міжнародного дня лісу долучилися у Чернігові


З нагоди Міжнародного дня лісу, який відзначається 21 березня, в Чернігівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства провели брифінг.

У заходах взяли участь, окрім керівництва лісового господарства, і студенти чернігівських вишів, серед яких ─ майбутні працівники природничо-лісової сфери.

Заступник начальника Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства головний лісничий Володимир Єленич розповів про розпочату Всеукраїнську акцію «Майбутнє лісу  у твоїх руках».

З 21 березня по 20 квітня (День Довкілля) триває щорічна Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу  у твоїх руках». Метою акції є поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі, роз’яснення населенню важливості створення лісових насаджень, ознайомлення та надання можливості учнівській молоді, представникам громадськості взяти участь у роботах з лісовідновлення та лісорозведення.

На Чернігівщині протягом місяця відбудуться наступні заходи:

─ садіння лісу за участю школярів та студентів, представників місцевої влади;

─  проведення лекцій та виховних годин;

─  організація науково-практичних семінарів за участю шкільних лісничих гуртків;

─ доповнення існуючих та створення нових міні-дендропарків, алей;

─  проведення інших різноманітних природничих заходів.

Керівники управління лісового та мисливського господарства Чернігівщини  розповіли присутнім про важливість лісу для екологічного здоров`я, зупинилися на проблемах, які існують у лісовій галузі, відповіли на запитання учасників зустрічі.

Про сучасні тенденції розвитку та напрямку лісового господарства розповів присутнім Олександр Марахонько ─ начальник відділу лісового господарства Чернігівського ОУЛМГ.

Лісівники Чернігівщини в складних економічних умовах докладають певних зусиль, аби примножити зелені скарби нашої планети.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/