Понедельник, 8 марта 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
До річки Десна вселено майже 285 тисяч молоді риб

До річки Десна вселено майже 285 тисяч молоді риб


Зариблення річок. Чернігівський рибоохоронний патруль попередньо вже інформував громаду Чернігівщини про проведену роботу по відтворенню водних біоресурсів р.Десна. В два етапи в річку випущено біля 83 тисяч молоді товстолоба та 45 тисяч молоді коропа, вагою майже чотири тонни.

Чергове вселення молоді коропа та товстолоба в р.Десну відбулося 16 листопада 2018 року в приміській зоні Чернігова в районі автомобільного мосту. Зариблення річки відбулося під контролем спеціальної комісії з контролю за проведенням робіт із вселення водних біоресурсів на чолі із представниками Чернігівського рибоохоронного патруля.

До Десни було випушено 75595 екземплярів товстолоба та 81625 екземплярів коропа, середня маса вселеної молоді риб складає 25 – 30 грамів, зарибок закуплений в ПрАТ «Чернігіврибгосп».

Нагадаємо, що зариблення р.Десни, проходить за рахунок компенсаційних коштів, на загальну суму 717 тис. грн, за завдані збитки рибному господарству України від проведення робіт на землях водного фонду по робочому проекту «Реконструкція об’єкту «Розчищення русла р. Десна з укріпленням берегової лінії в районі міського пляжу «Золотий берег» в м.Чернігів».

Всього в р.Десну, в три етапи, випущено 158 154 екземплярів товстолоба та 126 775 екземплярів коропа.

Чернігівський рибоохоронний патруль просить рибалок любителів пам’ятати про допустимі розміри вилову водних біоресурсів, зокрема мінімальний розмір, дозволеного для вилову, товстолоба складає 40 см, коропа – 25 см.

Якщо Ви стали свідком порушення природоохоронного законодавства, просимо повідомити про це Чернігівський рибоохоронний патруль на «гарячу» лінію 0991121344 та (0462) 937557.

Публікація за темою:

У Десну випустили тонну рослиноїдних видів риб

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/