Неділя, 18 Серпень 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

До «консультативних вікон» МВС звертаються з різними питаннями


У територіальних сервісних центрах МВС в Чернігівській області запрацювали консультативні вікна.     

У кожному територіальному центрі Чернігівської області для зручності та комфорту обслуговування громадян почали функціонувати консультативні вікна. З метою моніторингу ефективності роботи консультативних вікон територіального сервісного центру в місті Чернігові,  представники прес-служби зв’язків з громадськістю поспілкувалися з громадянами, які звернулися за допомогою у наданні консультації з того чи іншого питання. Протягом робочого дня, до працівника консультативного віконця звертаються за допомогою у наданні консультації до 50 відвідувачів.

SONY DSCНайактуальніші запитання  громадян стосуються оформлення безкоштовних договорів купівлі-продажу, реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та обміну посвідчення водія тощо. Кожна людина, звернувшись за консультацією, не залишається поза увагою, їй приділяється стільки часу, скільки вона потребує та надаються ґрунтовні та компетентні відповіді на поставлені питання. Приємно, що громадяни позитивно оцінили запровадження роботи консультативних вікон, як невід`ємного компоненту сервісу для зручності, якості та комфорту.

SONY DSC


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/