Суббота, 27 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
До 30-ї річниці виведення військ з Афганістану

До 30-ї річниці виведення військ з Афганістану


У Чернігові розпочалися заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Афганістану. Триватимуть вони три дні.

13 лютого в Чернігівському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка пройшло урочисте зібрання та концертна програма для воїнів-інтернаціоналістів, військових Чернігівського гарнізону і учасників АТО/ООС, ветеранів Другої світової війни та Збройних Сил України,.

Розпочалися збори внесенням Державного прапора України під звуки маршу у виконанні військового оркестру 8-го Чернігівського навчального центру Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України та вшануванням полеглих воїнів.

В урочистостях взяли участь голова обласної державної адміністрації Олександр Мисник, представники місцевого самоврядування, військові Збройних Сил України і представники Української Спілки ветеранів Афганістану.

— Засвідчую безмежну шану і глибоку повагу усім мужнім і героїчним співвітчизникам, яким довелося нести нелегку військову службу в найгарячіших точках світу та самовіддано протистояти міжнародному тероризму. Вони не залишились осторонь і тоді, коли біда прийшла й на нашу землю — одними з перших піднялися на захист України та, зі зброєю в руках, виборюють свободу нашої держави, — зазначив у своєму виступі заступник командувача військ оперативного командування «Північ» з морально-психологічного забезпечення полковник Віталій Покотило.

Завершилися збори концертною програмою.

Протягом наступних двох днів відбудеться панахида за загиблими воїнами в Свято-Миколаївській церкві Чернігова, експонування фотодокументальної виставки, присвяченої 30-й річниці виведення військ з Республіки Афганістан та інші заходи.

Олександр Штупун,

Інформаційне агентство МО України


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/