Четверг, 28 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Для сержантів та молодших офіцерів у Чернігові зводиться будинок

Для сержантів та молодших офіцерів у Чернігові зводиться будинок


У Чернігові, на вулиці Шевченка, почалося зведення будинку для сержантів та молодшого офіцерського складу.

Сучасні чотириповерхові будинки на 54 смарт-квартири – це другий етап проекту створення службової житлової інфраструктури для української армії.

— Квартира розрахована на двох осіб. У ній є санвузол, душ, невеликий балкон та кімната. Остання суміщена з кухнею, саме тому передбачено підсилену витяжку. Загальна житлова площа будівлі складає 1483,5 квадратних метри, — поінформував нас начальник відділу капітального будівництва та ремонту Північного територіального КЕУ полковник Андрій Ярмоленко.

Підготовчі будівельні роботи у Чернігові розпочалися у квітні, на сьогодні ж підходить до завершення зведення фундаменту. Здачу будівлі, за відповідного фінансування, заплановано на серпень 2020 року.

Такий самий будинок на Чернігівщині зведуть у селищі Десна. У інших регіонах нашої країни подібне будівництво заплановано, зокрема, у Житомирі, Бердичеві, Білій Церкві та низці інших населених пунктів.

Олександр Штупун,

Інформагентство Міноборони України «АрміяInform» (м. Чернігів)


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/