Пятница, 30 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Діяльність браконьєра на Десні припинили чернігівські рибоохоронці


Під час чергового рибоохоронного рейду по р.Десна 24 березня о 13 годині на забоці «Глейок», поблизу с.Золотинка Чернігівського району, інспекторами Чернігіврибоохорони затримано мешканця м.Чернігів, який ловив рибу трьома зяберними сітками (що являються забороненими знаряддями лову).

Браконьєрський улов складався з: 13 шт плітки., 16 шт плоскирки, 7 шт окунів, 5 шт синця –2 шт. судаків, 2 шт. щук, 2 шт. йоржа звичайного , 1 шт. білизни та 1 шт. ляща. «Вартість» такого улову для «рибалки» обійдеться в 4352 грн.

По даному факту складений протокол про адміністративне правопорушення направлено до Чернігівського районного суду Чернігівської області для притягнення правопорушника до відповідальності згідно чинного законодавства.

Чернігіврибоохорона просить про всі факти правопорушень рибоохоронного законодавства повідомляти на телефони «гарячої лінії» Чернігіврибоохорони 099-112-13-44 та (0462) 937-557, які працюють цілодобово.

Чернігіврибоохорона закликає всіх, хто бачить незаконний вилов риби на водоймах Чернігівщини, телефонувати на номери «гарячої лінії» в ту саму хвилину, коли побачили правопорушення, щоб можна було оперативно відреагувати на ситуацію та затримати браконьєра.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/