Пятница, 5 июня 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Дезінформація від «Полиции Украины»!

Дезінформація від «Полиции Украины»!


У мережі Інтернет недолугі виконавці розповсюджують неправдиву інформацію про начебто зафіксований факт підкупу виборців в одному з офісів чернігівського осередку політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Фейк, який викладають у Фейсбук-спільноті з гучною назвою «Полиция Украины», підписують: «В Чернигове накрыли офис, в котором подкупали голоса...» На відео, що супроводжує текст, показують поліцейських, блокноти з символікою партії, списки з прізвищами та цифрами, коробку з грошима. При цьому інтернет-зловмисники грубо «прокололися», так як на коробці чітко видно напис: «Черкаси».

До того ж, спільнота зареєстрована та адмініструється з міста Кропивницький.

Цікаво, що дане відео було зняте в Черкасах ще до першого туру виборів і розміщене в черкаських ЗМІ. Згодом з’явилося спростування цих черкаських подій. Перевірка інформації з різних боків підтверджує – у матеріалах ішлося саме про Черкаси.

У зв’язку з чим виникає запитання: з якою метою розповсюджують дезінформацію? Хтось у такий брудний спосіб бореться з політичними опонентами? Чи хтось робить собі кар’єру, ганьбою заробляє зірочки на погони? Поки що ці запитання залишаються без відповідей.

Марина Левченко


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/