Четверг, 4 марта 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
«Десна» перемогла «Балкани» з рахунком 4:0

«Десна» перемогла «Балкани» з рахунком 4:0


З рахунком 4:0 «Десна» 27 липня у Чернігові отримала перемогу в грі з командою «Балкани» з Одеської області.

Нагадаємо, що 22 липня чернігівці отримали поразку від футболістів команди «Полтава». Полтавчани перемогли з рахунком 2:1.

Віце-президент «Десни» Ігор Базалінській розповів, що команда планує боротися за перемогу в Першій лізі, але все може кардинально змінитися.

«У боротьбі за Прем'єр-лігу у нас склалося враження, що» Десна "потрібна тільки вболівальникам, сотні хлопців з ультрас і керівникам клубу. Насправді, футбольний клуб не потрібен більше нікому. У Першій лізі ми знову залишилися один на один. У -перше, ніякої фінансової підтримки ми не отримуємо, в першу чергу це гроші, які витрачаємо ми. По-друге, цей фінансовий параметр теж показує важливість клубу, потрібен такого рівня клуб Чернігівській області? Мабуть хтось вважає, що не потрібен.

Ми зібралися з силами і прийняли рішення — першу половину нового чемпіонату у Першій ліги «Десна» буде боротися за перше місце. За ці півроку ми проведемо акціонування клубу. З другого матчу ми будемо грати вдома. І чи потрібен футбол Чернігівської області ми будемо бачити по відвідуваності стадіону та підтримки вболівальників. Подивимося на реакцію міста і області, чи потрібен нам клуб Прем'єр-ліги.

Якщо трапиться так, що за півроку ніхто не підтримає «Десну» — клуб ми не кинемо, але швидше за все, змінимо пріоритети. Ми акцентуємо увагу на дитячому футболі, і будемо ростити чернігівських футболістів. Будемо влаштовувати турніри, розвивати футбол в місті і області до тих пір, коли в нашій свідомості народиться ідея, що ми дозріли для клубу рівня Прем'єр-ліги ", — наводить слова функціонера офіційний сайт чернігівської команди.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/