Пятница, 30 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Держенергонагляд перевірив скаргу жителів Коропа

Держенергонагляд перевірив скаргу жителів Коропа


Управлінням Державної інспекції енергетичного нагляду у Чернігівській області розглянуто колективне звернення мешканців смт Короп та с. Риботин Коропського району щодо надійності постачання електричної енергії до житлових будинків.

В ході розгляду звернення, представниками Управління спільно з уповноваженими особами ОСР та КП «Благоустрій сервіс» здійснено огляд енергетичних об’єктів Коропської дільниці ВП Бахмацького РЕМ.

За результатами проведеного Держенергонаглядом заходу виявлено порушення вимог нормативно-технічних документів щодо технічного стану енергетичних об’єктів та організації експлуатації електроустановок, що можуть впливати на надійність постачання електричної енергії до житлових будинків мешканців, зокрема:

  • непроєктне відгалуження до вводу в окремі житлові будівлі з опори виконано проводом, що не відповідає нормативним вимогам;

  • відсутнє повторне заземлення PEN-провідника на опорах;

  • у прогонах опор більше одного з'єднання на проводах ПЛ.

Для всебічного розгляду колективного звернення Управлінням ініційовано його розгляд на засіданні комісії інформаційно-консультаційного центру (далі – ІКЦ) при ОСР. Представником Управління окремо наголошено на необхідності дотримання вимог щодо порядку проведення оперативних перемикань, зазначених в інструкції, а також на значну кількість аварійних відключень в електричних мережах та низьку якість наданих послуг з постачання електричної енергії споживачам.

За результатами розгляду звернення, ІКЦ протокольним рішенням зобов’язала ОСР розробити відповідні заходи, усунути у місячний термін зауваження та привести мережі у відповідність до вимог нормативно-правових актів.

Крім того, за результатами усунення зауважень слід поінформувати Управління Держенергонагляду у Чернігівській області до 19 жовтня поточного року.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/