Воскресенье, 29 20 марта20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Державний кордон в межах Чернігівщини охороняється посилено

Державний кордон в межах Чернігівщини охороняється посилено


Протягом останньої доби (з 11 по 12 червня 2019 р.) змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося.

На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.

Через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 7,6 тис. осіб та 1,7 тис. транспортних засобів, таким чином за добу зафіксовано зменшення кількості пропущених через державний кордон громадян та транспортних засобів на 29% та 23% відповідно. Через державний кордон не пропущено 2 особи.

До адміністративної відповідальності за порушення законодавства України з прикордонних питань притягнуто 4 особи, яких оштрафовано на 8670 гривень.

Олександр Дудко


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/