Суббота, 28 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Депутати облради прислухалися до вимог Вихвостівської громади

Депутати облради прислухалися до вимог Вихвостівської громади


Під час роботи 23-ї сесії Чернігівської облради, яка продовжила свою роботу 22 травня, представники двох громад провели короткі мітинги-пікети.

Учасники акцій обурені рішенням влади щодо Перспективного плану формування територій громад Чернігівщини, затвердженого нещодавно Урядом.

Невдоволення людей мають своє обґрунтування. Представники громади с.Вихвостів, що на Городнянщині, не розуміють чому обіцянки обласної влади перетворилися у фікцію? Адже на обласному рівні їх всіляко підтримували у формуванні Вихвостівської ОТГ. Тепер, як виявилося, їх насильно «прикріплюють» до сусідньої Тупичівської об`єднаної територіальної громади. А тому вихвостівці прийшли шукати правду в депутатів обласної ради, котрі, які відомо, теж їх підтримували у створенні ОТГ. А чи знайдуть тут її, правду? Та сподівань люди не втрачають!

А от селяни із Авдіївки Сосницького району домагаються свого — одні з них хочуть, щоб їхнє село приєднали до Понорницької громади, а інші – до Сосницької.

Доповнення на 13 год 30 хв. Щойно депутати прийняли звернення до Уряду стосовно повторного розгляду Перспективного плану формування територій громад Чернігівщини. Отже, як бачимо, у громади Вихвостова з`явилася надія на створення самодостатньої ОТГ.

Схожа публікація:

Вихвостівців влада Чернігівщини зробила батраками


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/