Воскресенье, 29 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
«Депутатську недоторканність треба скасувати як зло»

«Депутатську недоторканність треба скасувати як зло»


Після вчорашнього засідання у Верховній Раді, коли розглядалося питання про позбавлення депутатської недоторканності, українці остаточно зрозуміли: нинішні так звані «народні обранці» є ширмою для справжнього захисту інтересів своїх виборців. Для депутатів головне –  набити свої власні кишені у незаконний спосіб, інакше б вони висловили свою позицію учора зовсім по-іншому. 

«Недоторканність є захистом депутатів від злочинів проти українського народу і держави» – на цьому наполягає лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко.

На його переконання, те, що зараз відбувається у парламенті – національна ганьба і плювок в обличчя українцям!

«Так звані „народні обранці“ робитимуть все для того, щоб уникати відповідальності, прикриваючись імунітетом, об який розбиватимуться всі зусилля генпрокуратури та всіх новостворених антикорупційних органів!» – написав політик у своєму фейсбуці.

Колишній голова СБУ наголосив, що цю поруку треба розірвати – депутатську недоторканність треба в принципі скасувати як зло.

«Ніхто, від президента до народних депутатів, не має володіти захистом проти слідства і правосуддя! Якщо жорсткі, але справедливі рішення не прийматиме влада – своє слово скаже український народ!» – підкреслив лідер Руху «Справедливість».


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/