Воскресенье, 25 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Депутат Чернігівської облради вважає, що країну захищати не треба


Війна нікому не потрібна — це правда! Але в умовах, коли російський ворожий чобіт під гострими пазурами двоглавого орла топче нашу землю, говорити про її «непотрібність» , це все одно, що без бою, з власної волі, здатися ворогові в рабство.

Адже для кожної людини будь-якої країни – боронити свій дім, свою землю від нападників (хто б він не був!) – священний обов`язок. Шкода, що цього якраз не  розуміють деякі люди. Удвічі прикро, коли така особа займає певну відповідальну посаду, а отже наділена відповідними державницькими функціями.

Сергій Миколайович Чубовський є депутатом Чернігівської обласної ради – член фракції Аграрної партії України, секретар постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, екології, природокористування та земельних відносин. Проживає та працює в селі Козацьке Бобровицького району.

Цей «державник» вважає, що сьогодні не існує російської агресії щодо України, а зброя кремлівська не вбиває  захисників нашої Вітчизни. Принаймні, це випливає із  недвозначних суджень самого «аграрного» пана, вислови якого зафіксували на відео зактивісти.

Якби так думали і діяли прибалти, до прикладу, як «добродій» С.М, Чубовський, то ніколи б латвійці, литовці та естонці не відійшли б від ненависного та войовничого сусіда, який у своїй державницькій політиці протягом століть перевагу віддавав і віддає загарбницькій меті – поневолення інших народів.  Сергій Чубовський не – справжній українець, він – справжнісінький «хохол» зі своєю хуторлянською ментальністю: не чіпайте мене, і я вас чіпати не буду. Саме таку запопадливу поведінку деяких «малоросів» заохочували завжди росіяни-московіти, а потім справедливо ж і глузували з таких от підданих «хохлів».

«Розділилися на червоних та інших... Наші хлопці на Донбасі не зрозуміло, за що воюють», − виголошує «державник» Чубовський. На жаль, він в цьому переконаний.

Така поведінка – це не окрема думка Чубовського, як він сам каже, а зрадницька позиція не лише до сьогоднішніх захисників України від ненажерливого сусіда, а й до нехтування пам`яті та паплюження українців, які завжди боронили свою рідну землю від нападників.

Чи не тому нашій країні ніколи не вдається вирватися із пазурів двоглавої літаючої російської істоти та по-справжньому закарбувати свою державність? Впевнений, якби українці були більш згуртованими та патріотично-усвідомленими, як оті ж прибалти, тоді  не довелося б запитувати та сумніватися, а ще більше «не розуміти» − за що гинуть на Донбасі наші хлопці.

Цікаво, а чи такі дії Сергія Чубовського – то лишень позиція його самого, чи відбиття політики всієї Аграрної партії, членом якої він є?

Сергій ВІТЕР, оглядач. На фото – Сергій Чубовський Детальніше – у відео:


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/