Воскресенье, 28 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
ДБР затримало «на гарячому» двох поліцейських

ДБР затримало «на гарячому» двох поліцейських


Працівники ДБР затримали «на гарячому» двох оперуповноважених Управління стратегічних розслідувань в Київській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, які з корисливих мотивів вимагали та одержали від громадянина України грошові кошти (ч. 3 ст. 189 КК України).

За попередньою інформацією, вказані працівники  Національної поліції вимагали від цивільної особи грошові кошти в сумі 500 000 гривень за сплату неіснуючого боргу.

6 листопада 2020 року працівники ДБР затримали правоохоронців після одержання ними частини визначених грошових  коштів в сумі 85 000 гривень.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру та обрання відносно них запобіжних заходів.

У разі доведення вини затриманим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років із конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура м. Києва. Досудове розслідування здійснюють слідчі ТУ ДБР, розташованого у м. Києві. Оперативний супровід – Головне оперативне управління ДБР.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/