Суббота, 16 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
COVID-19: медсестрі з Чернігівщини виплатили 630 тисяч гривень

COVID-19: медсестрі з Чернігівщини виплатили 630 тисяч гривень


Фонд профінансував державну допомогу у разі встановлення інвалідності через COVID-19 для медичної сестри з Чернігівщини.

Про це повідомляє видання bilahata.net з посиланням на інформацію виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

Фонд соціального страхування України профінансував одноразову страхову виплату у розмірі 630 тисяч 600 гривень для медичної сестри з Чернігівської області. Медичній працівниці було встановлено III групу інвалідності, що настала внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19.

Допомогу було профінансовано Фондом сьогодні, 29 грудня, за кошти державного бюджету відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб». Кошти надійдуть на рахунок медичної працівниці упродовж декількох банківських днів.

Станом на сьогодні ФССУ профінансовано дев’ять одноразових страхових виплат за кошти державного бюджету для медичних працівників, яким встановлено інвалідність, що настала внаслідок гострого профзахворювання на COVID-19.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/