Воскресенье, 23 20 февраля20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Чи зуміє знову вислизнути посадовець у справі за хабар?


Стах (1)Служба безпеки України спільно з прокуратурою затримала на хабарі депутата Чернігівської міської ради, начальника комунального підприємства «Дільниця із контролю за благоустроєм міста» Артема Стаха.

За повідомленням СБУ у Чернігівській області, цей посадовець, перебуваючи на посаді директора зазначеного підприємства, систематично незаконно отримував гроші від комерсантів за сприяння у безперешкодному здійсненні торговельної діяльності.

За позитивний розгляд сесією міськради питання розміщення в місті мережі торговельних павільйонів та оформлення відповідних дозвільних документів здирник вимагав від підприємця 100 тисяч гривень.

Співробітники Управління СБ України в Чернігівській області затримали депутата «на гарячому» після отримання частини хабара – однієї тисячі доларів США.

Фото СБУ

Фото СБУ

Розпочато кримінальне провадження за ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні слідчі дії.

За скоєне кримінальне правопорушення посадовцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Артем Стах вже втретє є депутатом Чернігівської міської ради. Після обрання депутатом вдруге (за списком СПУ) був призначений на посаду начальника Управління торгівлі, послуг та розвитку підприємництва. У березні 2009 році був затриманий за звинувачення в отримання хабаря.

Але в судовій залі тоді справа розвалися і Артем Стах був виправданий. На місцевих виборах 2010 року пан Стах балотувався у мажоритарному окрузі від Партії Регіонів. І ось тепер – нова справа, за якою − нове кримінальне провадження…


Обсуждение: 1 коментар
  1. H2O:

    существо хитрое и скользкое, так что все возможно...

    Ответить

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/