Четвер, 13 Грудень 2018   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Чи створить Верховна Рада Тимчасову слідчу комісію?

Чи створить Верховна Рада Тимчасову слідчу комісію?


Верховна Рада обговорить сьогодні питання щодо створення Тимчасової слідчої комісії стосовно розслідування справи навколо побиття та нападів на журналістів і, зокрема, активістки Катерини Гандзюк, яка померла внаслідок нападу.

Проект внесений фракцією «Самопоміч». На даний час (6 листопада) цей проект підтримують й інші політичні течії, що представляють громади у Верховній Раді.

— Або ми захистимо молодих активних людей, або їх і надалі будуть вбивати, — заявила лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко у своєму виступі на початку відкриття сесії.

— Виконавці й організатори вбивства Гандзюк встановлені, потрібні замовники, — підкреслив народний депутат України, член партії «Народний фронт»Максим Бурбак.

— Нам треба припинити кислотний дощ і не вдаватися до методів середньовіччя. Злочинці повинні бути виявлені і притягнуті до довічного ув`язнення, — зауважив нардеп від БПП Олексій Гончаренко.

— Окремі народні депутати не хочуть створення Тимчасової слідчої комісії по факту вбивства Катерини Гандзюк та нападі на громадських активістів, — заявив народний депутат від фракції «БПП» Мустафа Наєм, — мотивуючи тим, що скоро будуть вибори, а отже, мовляв, не треба політизувати настрій суспільства. 

Очікується виступ у парламенті керівників правоохоронних відомств для звіту у розслідуванні вбивства Катерини Гандзюк.

Зазначимо, що Правий сектор вимагає звільнення з посади керівника МВС Арсена Авакова.

Щойно депутати прийняли рішення розглянути на сесії питання по факту смерті активістки Катерини Гандзюк. Обговорення цього питання розпочнеться о 12.30.

Сергій Вітер


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/