Среда, 29 20 января20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Чи став експеримент впровадженням нової моделі в життя?

Чи став експеримент впровадженням нової моделі в життя?


В Чернігівському обласному військовому комісаріаті громадськість регіону поінформували щодо результатів проведення пілотного проекту зі створення Територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

В Чернігівському обласному військовому комісаріаті з метою інформування громадськості щодо результатів експериментального проекту з переформатування військових комісаріатів у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, відбувся «круглий стіл» за участі представників засобів масової інформації, органів місцевої влади, громадських організацій тощо.

Під час заходу обласний військовий комісар полковник Олександр Криворучко розповів присутнім про пілотний проект, який тривав пів року і завершився 31 грудня 2017 року, його результативність та перспективи впровадження нової моделі в життя.

Полковник Олександр Криворучко наголосив, що проект, зокрема в форматі рекрутингу, виявив гарні результати. Планові завдання з призову громадян на військову службу за контрактом були перевиконані. А робота інструкторів відділу рекрутингу принесла позитивний досвід, підвищила довіру з боку громадян, а також сприяла покращенню рівню поінформованості населення про військову службу та залучення до співпраці потенційних кандидатів на військову службу за контрактом.

Соціальна робота з населенням, завдяки впровадженню елементів «ресепшен», піднялася на новий рівень. Надання якісних і своєчасних послуг військовозобов’язаним, пенсіонерам, членам сімей військовослужбовців, діючим військовим значно поліпшилася, що підвищило позитивний імідж Збройних Сил, візитівкою яких нині є військовий комісаріат, серед громадян.

– На разі, – зазначив Олександр Криворучко, – фахівцями і посадовцями державних органів влади вивчаються результати роботи пілотного проекту, потреби на його впровадження, удосконалення нормативно-правової бази, визначення обсягів фінансування та матеріально-технічних потреб. Саме після проведення цієї роботи і буде визначено терміни створення територіальних центрів у Збройних Силах України.

Підполковник Олександр ПАРІЙ


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/