Понедельник, 28 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Чи працюватиме найкраща школа Козельця на Чернігівщині у звичному режимі?


Козелецька загальноосвітня школа № 3, що на Чернігівщині,  живе повноцінним учнівським життям. Тут не лише осягають таємниці освіти, а й знаходять час для всебічного розвитку дітей.  

Навіть дивуєшся, як можна проводити стільки заходів, і зовсім не для «галочки»!

 

s81690634Учні Козелецької ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 охоче вивчають історію України, знають свята, традиції, звичаї українського народу, люблять слухати пісні – красиві, влучні, ніжні. У святковий день учні вдягнули вишиванку, національний український одяг, як символ єдності українського народу

95784614

 У вишиванках учні створили своєрідний Тризуб, як символ українства і нескореності національного духу.

діти

Школярі учнівського самоврядування Козелецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 на Чернігівщині створили мультфільм до Міжнародного Дня Захисту дітей.

літня школа-Козелець

З 29 травня 2017 року у Козелецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 почала діяти   літня мовна школа (профіль: англійська мова).

Але останнім часом зацікавлені особи намагаються паралізувати здорову атмосферу та й взагалі життєдіяльність школи. Тож, аби захистити педагогічний та учнівський колектив закладу, в процес вимушені були втрутитися навіть активісти громадської організації.

школа-Козелець (1)Представники «Справедливості» розповіли керівництву про зустріч з учителями і батьківським комітетом Козелецької школи №3, де всі як один, стали на захист свого директора Олени Татарчук.

школа-козелець (6)Заступник начальника управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації Олена Соронович запевнила представників Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» і пресу, що розбереться з психологічним тиском на керівництво і вчителів Козелецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня № 3 і все зробить аби забезпечити там здорову навчальну атмосферу.

школа-Козелець (5)Олена Соронович пообіцяла розібратися в ситуації.

«Якщо втручаються в роботу колективу і це вносить деструктив у роботу з дітьми і педагогічний процес, то такий вплив треба усунути», – сказала вона.

школа-козелець (7)Заступник начальника управління освіти і науки запевнила, що після перевірки надасть додаткову інформацію представникам громадськості.

школа-Кощелець (4)Коментуючи ситуацію, керівник чернігівської «Справедливості» Оксана Голубова сказала: «Ми доведемо справу до закінчення, як і обіцяли батькам і вчителям. У школі має бути нормальна, робоча атмосфера для навчання».

школа-Козелець (3)Як повідомлялося, педагоги і батьки на зустрічі з керівництвом Чернігівської «Справедливості» доручили захищати їх інтереси у переговорах на районному і обласному рівнях, аби там сприяли тому, щоб школа і надалі розвивалася під керівництвом директора Олени Татарчук.

школа-Козелець (2)Нагадаємо, що невідомі особи останнім часом постійно «строчать» анонімки на директора цього навчального закладу. Тож батьки і вчителі запросили представників Руху Валентина Наливайченка #Справедливість і пресу, щоб донести їхню позицію до керівництва освіти області. Позиція була однозначною: «Не дозволимо цькувати анонімками свого директора і розхитувати психологічний клімат в одному з найкращих навчальних закладів».

На основі анонімок районний відділ освіти постійно призначає перевірки і створює нездорову атмосферу підозр та кидає тінь на керівника. Педагоги і батьки на зустрічі з керівництвом громадськості доручили захищати їх інтереси у переговорах на районному і обласному рівнях, аби там перестали звертали увагу на анонімки, і сприяли тому, щоб школа і надалі розвивалася під керівництвом директора Олени Татарчук.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/