Четверг, 28 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Чи почує виправдання чернігівських укропівців «радикал» Олег Ляшко


Під час першої сесії Чернігівської обласної ради сьомого скликання народний депутат України, лідер Радикальної партії Олег Ляшко звинуватив п’ятьох депутатів від фракції «Українське об’єднання патріотів «УКРОП» у Чернігівській облраді, і, зокрема, її керівника Сергія Журмана у недотриманні певних угод щодо підтримки кандидатури від «радикалів» Олега Авер’янова на посаду голови обласної ради.

Як з’ясували однопартійці Ляшка, нібито депутати від УКРОПу проголосували не за «потрібного» кандидата, а за конкурента Ігоря Вдовенка, висуванця від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

Нагадаємо, що більшістю голосів обрано головою Чернігівської обласної ради саме Ігоря Вдовенка, за якого проголосувало 35 депутатів, а за Олега Авер’янова – 29.

На другий день після сесії, п’ятеро депутатів з фракції «Українське об’єднання патріотів «УКРОП» провели прес-конференцію, на якій категорично спростували обвинувачення Олега Ляшка на їх адресу. Вони вважають такі закиди абсолютно необґрунтовані та такі, що наносять шкоду консолідації демократично-патріотичних сил.Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/